Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michele Villetti

article preview
Lullaby Firefly (lullaby firefly song)

Jeho hudba je inspirována mimořádným příběhem, v němž vidí Michele Villettiho protagonistu mimořádného přístupu ke čtyřem divokým liškám. Je to cesta světovou hudbou, okolními a popovými zvuky, sledující jeho mýty, jako je Peter Gabriel, Thomas Newmann, Brian Eno a mnoho dalších. Villetti pojímá svou sólovou hudbu jako multiinstrumentalista a letos jeho nové album „génius zpět na Zemi“ vyšlo v hlavních internetových obchodech a v časopise Jazzit ve všech italských novinových stáncích (šest stránek je připojeno) rozhovor v tomto časopise byl nejprodávanějším na amazonu v lednu a únoru), který je věnován této úžasné zkušenosti.
 tg2 rozhovor o novém albu „génius“

 

Můžete slyšet v našem playlistu rádia Calimeroclub

Lullaby Firefly (Lullaby Firefly Song)

His music is inspired by an extraordinary story, in the pleasant Michele Villetti's protagonist of an extraordinary view of the four wild foxes. It is a journey through world music, ambient and pop sounds, following his myths such as Peter Gabriel, Thomas Newmann, Brian Eno and many others. Villetti is looking for your solo music as a multi-instrumentalist and this year his new album “genius back to earth” was released in a competitive store and the magazine Jazzed at all Italian newsstands (six pages attached) who is knowing this amazing experience.
tg2 interview about new album "genius"

 

You can hear it in our playlist

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DavidTot - How to have recourse to Google

That means you'll lead some fresh features and from access to additional channels where you can win visibility, without having to designate import of some confused, manual migration process. https://googlec5.com